Jeśli nikt ci nie wierzy, to znak, że jest 1 kwietnia

O Prima Aprilis wypowiadałam się już rok temu i szczerze powiedziawszy, moje uczucia do tego „święta” się w ogóle nie zmieniły. Jak go nie lubiłam, tak go nie lubię i jak go nie obchodziłam, tak go nie obchodzę. Dlaczego? Dlatego, że ludzie przestają wierzyć w cokolwiek im powiesz, nawet w najszczerszą prawdę.

Pamiętam czasy podstawówki, kiedy ten dzień był zabawną okazją do drobnych, ale nieprawdopodobnych żartów. Wszystkie były śmieszne, choć raczej od początku wiadomo było, że są żartami, począwszy od znanego „masz plamę na koszulce”, na straszeniu kartkówką, czy sprawdzianem skończywszy. Zupełnie niegroźne, a wesołe spędzanie tego dnia.

Mam wrażenie, że czasy się nieco zmieniły. Teraz, gdy w Prima Aprilis bawi się nawet telewizja i opiniotwórcza prasa, ludzie stali się bardzo nieufni i nie wierzą w nic, co ktoś do nich mówi. Mam wrażenie, że nawet gdyby wybuchła wojna i nad Polską pojawiły się bombowce, to i tak ludzie by nie uwierzyli gazecie, która by o tym napisała. Zupełnie wbrew instynktowi samozachowawczemu, tylko, że to raczej nie jest wina ludzi, a tych gazet.

Ja dzisiaj podjęłam bardzo ważną decyzję dotyczącą mojego kanału z grami. Od dzisiaj jest on tylko dla archiwalnych zapisów livestreamów, które to będą odbywały się regularnie, trwały dość długo i były jeszcze bardziej ode mnie dla widzów, tworzone przez widzów. Chcę, żebyście się tam poczuli dobrze. Tak samo dobrze, jak ja i proszę, by każdemu niedowiarkowi pokazać ten tekst. To naprawdę koniec „MissKremówki” na YouTube i zaczyna się coś nowego :)

Autor: Blogodynka

Karolina Pikus. Blogerka i YouTuberka z zamiłowania. Uwielbia się śmiać, jeść czekoladę i oglądać filmy katastroficzne. Wzięła ślub w wieku 21 lat. Żałuje, że robi zawsze pięć brzuszków za mało.

  • Kisho Mori

    Może jakiś live na Blogodynce?
    Jest wiele przyczyn dlaczego możesz go zrobić m.in. : odbył się dziś sprawdzian szóstoklasisty, jest dziś Prima Aprilis, są dziś urodziny mojego siostrzeńca, no i jest dość nieładna pogoda więc Ty rozświetlisz nasze życie :)
    Oczywiście jeśli nie chcesz to nic na siłę.. to taka mała (malutka) sugestia ^^”

    • Zrobiłabym, ale byłam na szwedzkim i właśnie wróciłam – ciut dla mnie za późno ;D