Fit planer DIY do wydruku

Obiecałam wam pomóc w noworocznych postanowieniach, prawda? I dzisiaj spełniam moją obietnicę! Przed wami fantastyczny fit planer do samodzielnego wydruku!

Fit planer DIY

Planer jest przygotowany w formacie A5 – każdy plik pdf, który pobierzecie, to dwie strony na jednej kartce. Przygotowaliśmy marginesy, dzięki którym będziecie mogli gotowe strony zbindować lub wpiąć do segregatora albo innej planerowej okładki, jaka wam się zamarzy. Umożliwia to wam stworzenie jedynego w swoim rodzaju organizera.

Jak korzystać z planera?

Dzisiaj udostępniam wam dwa rodzaje stron. Pierwszym z nich jest rozpiska dzienna, gdzie znajdziecie miejsce na wpisanie daty oraz godzinowy planer, który ułatwi wam

Polub Fanpage Blogodynka.pl tutaj i pobierz zawartość :)

Autor: Blogodynka

Karolina Pikus. Blogerka i YouTuberka z zamiłowania. Uwielbia się śmiać, jeść czekoladę i oglądać filmy katastroficzne. Wzięła ślub w wieku 21 lat. Żałuje, że robi zawsze pięć brzuszków za mało.

 • Julia Siwinska

  Super, na pewno się zainspiruję w moim bullet journal :) Nie wydrukuję, ponieważ nie lubię tego rodzaju rozkładówki tygodniowej :((((. Lecz na pewno coś przerysuję, odpiszę czy wykorzystam :)
  Powiem Ci, że ostatnio bardzo przerzuciłam się na ręczne rysowanie i dekorowanie :) Naklejki muszą poczekać ^^

 • Julia Siwinska

  Blogodynka,
  mogłabyś udostepnić ten planner nie tylko fejsbukowym? :( Szkoda że czasem tych, których nie mają fejsbuka, nie doceniasz …. Szkoda :(

  • Rzeczy do wydruku udostępniam dodatkowo zawsze w newsletterze – wystarczy się do niego zapisać i czekać na coponiedziałkowy mailing ;)

   • Julia Siwinska

    Ok, zapiszę się <3