Jakim wojna jest koszmarem?

Dziś doświadczyliście pewnie przerw w dostawach mojego bloga do sieci. Winne próby okiełznania nowego szablonu i hostingu, który miał być niewidoczny i wcale się taki niewidoczny nie okazał. A gdyby nie te przerwy w dostawach, zobaczylibyście to video u mnie dużo wcześniej.

Znalezione jakieś 3 dni temu. Wygrzebane i obejrzane przeze mnie z wypiekami na twarzy. I choć portal przestrzegł mnie, o czym to wszystko ma traktować, pod koniec miałam łzy w oczach. Dużo dobitniejsza była reakcja mojego narzeczonego, który od początku w ogóle nie wiedział, co ja mu właściwie pokazuję.

Według mnie jest to jedna z najlepszych kampanii społecznych ostatnich lat. Można tu jeszcze zwrócić uwagę na kilka innych, mocniejszych i pewnie w niedługim czasie to będę robić – nie martwcie się ;)

Autor: Blogodynka

Karolina Pikus. Blogerka i YouTuberka z zamiłowania. Uwielbia się śmiać, jeść czekoladę i oglądać filmy katastroficzne. Wzięła ślub w wieku 21 lat. Żałuje, że robi zawsze pięć brzuszków za mało.

  • Miss Ciasteczko

    Ja jak przeglądałam dziś sieć to na YouTube znalazłam ten filmik i normalnie mi się tak szkoda zrobiło tej dziewczynki ;(

  • Smutne :_(