Talenty są wszędzie – Lara Croft „After Island”

Mam nadzieję, że święta minęły/wciąż mijają wam w fajnej, ciepłej atmosferze. Mi tak, więc dzisiaj wpis będzie krótszy i jego gwiazdą będzie tak naprawdę ktoś inny, ale jestem tak zachwycona filmem, który ujrzał dziś światło dzienne, że obiecałam sobie dzielić się nim z każdym zakątkiem sieci.

Niektórzy domyślają się, że mam na myśli film Lara Croft „After Island”, który został wyreżyserowany przez Randalla Martina, według mnie filmowego magika, znanego również z produkcji Martina Stankiewicza. W krótkim, fanowskim filmie wzięli udział Marta Marzęcka i Mirosław Pisarek, a łapki w produkcji maczali również między innymi Łukasz Świerzawski i Mateusz Rybka.

Dla tych Państwa wielkie brawa w komentarzach za 3…2…1…!

Dla tych Państwa wielkie brawa w komentarzach za 3…2…1…! /Fot. Randall Martin

Gdy rano obejrzałam film, byłam zachwycona. Wiedziałam, że takie coś ma powstać, że zdjęcia trwały krótko, ale postprodukcja pożarła mnóstwo czasu i nie mogłam się doczekać efektu końcowego, ale nie przypuszczałam, że będziemy mieli tutaj do czynienia z perfekcją w każdym calu. Każdy element jest dopracowany, wszystko pasuje do siebie w stu procentach, więc efektem jest niesamowicie spójna, krótka etiuda, o „szarej codzienności” Lary Croft.

Wielkie brawa za muzykę, ogólnie całe udźwiękowienie, szacun dla operatora, wielkie brawa za efekty specjalne i choreografię walki. Naprawdę, zobaczcie sami, bo słowami nie da się opisać. Pozostało mi pogratulować całej ekipie wzniesienia fanowskich filmów na zupełnie nowy poziom, mam wrażenie, że zupełnie nowy w Polsce i życzyć więcej takich cudownych owoców pracy!

Autor: Blogodynka

Karolina Pikus. Blogerka i YouTuberka z zamiłowania. Uwielbia się śmiać, jeść czekoladę i oglądać filmy katastroficzne. Wzięła ślub w wieku 21 lat. Żałuje, że robi zawsze pięć brzuszków za mało.

  • Yunau

    Wow faktycznie niezłe :O

  • Małgosia Pabian

    Kawał dobrej roboty! Przez moment czułam się jakbym oglądała fragment gry…Ukłony dla aktorki wcielającej się w Larę, zagrała ją mistrzowsko! Miłego weekendu. :)

  • Całkiem niezłe, chociaż też zabawne. Kobieta goniąca kogoś po jakimś osiedlu z łukiem… Hm, niecodzienny widok.