Prezenty świąteczne last minute

Na pewno wielokrotnie zdarzyło się wam załatwiać sprawy na ostatnią chwilę. Z braku czasu lub pomysłu odkładamy zakupy świąteczne na ostatnią chwilę lub nagle okazuje się, że na Wigilii gości będzie więcej niż przewidzieliśmy i trzeba szybko dokupić kilka upominków. Tak, to ja w tym roku, dlatego postanowiłam przygotować wpis z inspiracjami na prezenty last-minute. Jeśli nie macie jeszcze zielonego pojęcia, co kupić, może wybierzecie jeden z poniższych albo patrząc na nie wpadnie wam do głowy ta jedna, jedyna myśl? Kto wie?

prezenty_dla_niej1. Perfumy Roses by Chloe (ok. 215 zł – Sephora) / 2. Paletka cieni theBalm Nude Tude (ok. 149 zł – Douglas) / 3.  Skarpetki świąteczne lub inne świąteczne części garderoby (ugly Christmas jumpers!) / 4. Świece Woodwick (ok. 49 zł/szt. 10h palenia) / 5. Książka Jo Nesbo „Krew na śniegu” oraz „Więcej krwi” (ok. 49 zł – Empik) / 6. Trampolina fitness (ok. 350 zł) / 7. Płyta „Migracje” Meli Koteluk (ok. 41 zł – Empik) / 8. Ciepłe kapcie owieczki (ok. 55 zł – Home&You) / 9. Książka „Tajniki makijażu” Red Lipstick Monster (ok. 39 zł – Empik) / 10. Pościel w zwierzaki (od 169 zł – Home&You)

Powyższe prezenty stanowią moją wish-listę, niektóre życzenia zostały już zrealizowane, ale z pełnym przekonaniem mogę polecić każdą z tych pozycji. Obdarowana na pewno zasypie was miłością i serduszkami w messengerze (odkryliście już tę funkcję?).

prezenty_dla_niego1. Zestaw do wina Carmenere (119 zł – Home&You) / 2. Świąteczna bluza (79,90 zł – H&M) / 3. Krawat dla eleganckich panów (ten 99,90 zł – Wólczanka) / 4. Wideorejestrator samochodowy Manta (69,90 zł – MediaExpert) / 5. „Jan Kulczyk – Biografia Niezwykła” (ok. 41 zł – Empik) / 6. Catering dietetyczny (od około 420 zł/tydzień) / 7. Kamera GoPro Hero (599 zł – MediaMarkt) / 8. Guitar Hero Live – zestaw gra + gitara (279,99 zł – CDP.pl) / 9. Album „1001 samochodów, o których marzysz” (ok. 99 zł – Elipsa) / 10. Zestaw hantli do domu (149,99 zł – Decathlon)

Jak widzicie w propozycjach dla panów królują rzeczy gadżeciarskie, nietypowe i eleganckie. Takie, o których się myśli, ale zawsze jest coś ważniejszego do kupienia i decyzje odkłada się na ostatnią chwilę, ale… czy TO właśnie nie jest ostatnia chwila?


Mam nadzieję, ze poradnik prezentowy last-minute wam chociaż trochę pomógł. Powodzenia na zakupach przy przeciskaniu się w tłumie ludzi – nie zasłabnijcie, zakupy zróbcie szybko i nie dajcie się zwariować. Prezenty to tylko miły dodatek do Świąt – najważniejsze jest, by spędzić ten czas z rodziną i tego wam życzę.

Autor: Blogodynka

Karolina Pikus. Blogerka i YouTuberka z zamiłowania. Uwielbia się śmiać, jeść czekoladę i oglądać filmy katastroficzne. Wzięła ślub w wieku 21 lat. Żałuje, że robi zawsze pięć brzuszków za mało.

  • Inga Nowicka

    kapciuszki z home and you! są urocze ;)