Vlogi

Vlogi

Idą Święta czy apokalipsa zombie?

Mam nadzieję, że Wielkanoc minęła wam w spokojnej atmosferze, brzuszki są pełne, a wy wypoczęci, bo chciałam opowiedzieć wam trochę o tym, jak ludziom bardzo odbija, kiedy przed świętami muszą iść na zakupy. Kilka razy w roku mamy taki czas, gdy sklepy jeden lub dwa dni są nieczynne z powodu świąt. Tak jest przy okazji Bożego Narodzenia, długiego weekendu w…czytaj więcej
Vlogi

Jak zdać ustny polski?

Ze swojego doświadczenia wiem, że po kilkunastu latach wiecznego pisania testów, sprawdzianów i egzaminów, wizja ustnej matury może przerażać, a nawet paraliżować i o tyle, o ile lekką ręką zdałam na sto procent angielski, tak polskim się stresowałam. Jak zdać ustny polski?
Vlogi

5 typów ludzi w pociągu

Miałam ostatnio okazję jechać pociągiem do Warszawy (i oczywiście z niej wracać, ba, nawet wracałam tego samego dnia), a ponieważ tym razem nikt mi nie towarzyszył, miałam okazję posiedzieć, pomyśleć, poobserwować i powyciągać wnioski, oczywiście korzystając z poprzednich doświadczeń. Dlatego dzisiaj pogadamy sobie o ludziach w pociągach. Gotowi? To zaczynamy.
Vlogi

Typy ludzi na Facebooku

W internecie często zachowujemy się inaczej niż w rzeczywistości. W końcu zdarza nam się mieć włosy jak czarownica i napuchniętą po nocy twarz, a fotki w tej odsłonie do sieci na pewno nie wrzucimy. Nasila się to zwłaszcza na Facebooku, gdzie wyodrębniłam pięć różnych osobowości.