Napisałam ebooka! “51 pytań początkującej stylistki paznokci”

Dziś ten wielki dzień! W końcu ujawniam światu informację, o której wytrwali wiedzieli już od jakiegoś czasu. Mianowice – napisałam ebooka!

I to nie byle jakiego ebooka, bo jest to poradnik, jakiego na rynku chyba jeszcze nie było. Postanowiłam bowiem wykorzystać wiedzę zdobytą podczas pracy jako stylistka paznokci oraz w trakcie szkoleń i warsztatów, jakie do tej pory odbyłam.

EDIT:Sprzedaż e-booka zawieszona do marca!
Pod TYM linkiem odbierzesz darmowy pierwszy rozdział

“51 pytań początkującej stylistki paznokci” to ebook dla wszystkich tych, którzy wykonują paznokcie samodzielnie w domach lub mają pierwsze klientki w postaci sióstr, mam, babć, cioć i sąsiadek. Wtedy zwykle nie myśli się jeszcze o szkoleniach i chociaż wiedzę czysto praktyczną można zdobyć w internecie, tak często nie myśli się o podstawach teoretycznych.

Ebook przyda się także tym, którzy korzystają z usług salonów kosmetycznych w zakresie manicure lub pedicure i pomoże stać się bardziej świadomymi klientkami. Zyskacie wiedzę o tym, co i po co dzieje się z paznokciami podczas zabiegu, a także pomoże wybrać właściwy, profesjonalny salon.

W moim ebooku stosunkowo mało jest informacji technicznych i praktycznych. Postanowiłam skupić się na żelaznych podstawach, bez których trudno jest nawet zacząć. Dowiesz się, jakie są przeciwwskazania do wykonania stylizacji. Zobaczysz niepokojące objawy różnych chorób paznokci. Wyjaśnię, jakie są różnice pomiędzy różnymi metodami stylizacji, a także opowiem nieco o materiałach, na których pracujemy. Niedługo opublikuję także pełny spis treści, więc stay tuned!

Chcesz wiedzieć więcej?

Oficjalna premiera ebooka “51 pytań początkującej stylistki paznokci” już 22. sierpnia, natomiast już dziś możesz zapisać się na listę zainteresowanych i odebrać darmowy pierwszy rozdział wraz z okładką, który uchyli rąbka tajemnicy i pewnie ostatecznie rozwieje twoje wątpliwości o zakupie.

Oprócz pierwszego rozdziału, otrzymasz przywilej zakupu ebooka 24h przed oficjalną premierą i ofertę specjalną, którą poznasz już niedługo :)

Masz pytania?

Zaatakuj mnie nimi z każdej strony. Tutaj w komentarzach, na Facebooku, Instagramie lub mailu. Nie wiesz, czy ten ebook jest dla ciebie? Napisz! Czekam na wszystkie wiadomości i na wszystkie odpiszę w ciągu maksymalnie 24h. To co, jesteśmy w kontakcie?

Reklama
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You May Also Like