Menu & Search
Share Week 2016 – inspirujące blogi

Share Week 2016 – inspirujące blogi

sharweek

Jest taka wspaniała inicjatywa, która nazywa się “Share Week” i powstała w głowie Andrzeja Tucholskiego – blogera, o którym na pewno słyszeliście. W tym roku akcja przenosi się też na YouTube’a, więc jeśli tylko zdrowie mi pozwoli, nagram film dotyczący inspirujących kanałów, a tymczasem zdrowie pozwala mi na naskrobanie kilku słów tutaj.

Na czym polega Share Week? No, zasady są proste:

1. Na swoim blogu lub kanale wideo publikujesz materiał, w którym polecasz innych autorów (blogerzy – blogerów a youtuberzy – youtuberów)

2. Kryterium jest JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ danego autora w Twoim życiu (zasięgi, popularność itp – tym razem nieistotne)

3. Link do swojego materiału blogowego wrzucasz do komentarzy POD TYM WPISEM a link do materiału video wrzucasz do komentarzy POD TYM FILMEM

4. Swoje polecenia przepisujesz do ODPOWIEDNIEGO FORMULARZA (formularz ma tylko trzy miejsca, więc musisz wybrać najważniejsze)

5. Dajesz znać poleconym osobom, że je lubisz i dobrze się bawicie :)


 

Przed wami pięć blogów, które bardzo mnie inspirują i wszystkimi kończynami podpisuję się pod tym, by polecać je dalej.

Kasia Gandor

kasiag

Czytam prawie od początku – urzekła mnie poczuciem humoru, Kasirysikami, a teraz podbija moje serce tekstami naukowymi. Naprawdę, nie ma nic piękniejszego niż opowieści o DNA i innych mądrych rzeczach okraszone humorem Kasi i jej cudownymi rysunkami. Jeśli z nauką ci nie za bardzo po drodze, to wpadnij – każdy zrozumie i jeszcze się pośmieje.

Andrzej Tucholski

tucholski

Powody mogłabym wymieniać długo. Za podejście do życia, całą masę motywacji na jego blogu, wydanie swojej książki i inicjatywy takie jak “Share Week”. Nie dane mi było jeszcze Andrzeja poznać, ale jestem pewna, że rozmowa z nim byłaby przeogromnie inspirująca. Dzięki jego tekstom wiele się nauczycie i uporządkujecie swoje życie – mówię serio.

My Pink Plum

pinkplum

W końcu przeniesiony na WordPressa blog, który jest jedyny w swoim rodzaju. Gdy ostatnio zapytałam znajomej, czy zna podobne blogi, bo tutaj przeczytałam już wszystko, odpowiedziała tylko “Magda jest tylko jedna”. Najbardziej cenię przepiękne, inspirujące grafiki do wydruku. Jeśli się zastanawiacie, czy dana tabelka, etykietka jest gdzieś w internecie, to tutaj na pewno jest.

Fashionelka

fash

Czytam od dosyć dawna i cenię najbardziej za cudowne teksty z podróży, a że Fash podróżuje dużo, to i jest co czytać. A poza tym, kocham za całokształt – pozytywną energię, podejście do życia. Ostatnio polubiłam też jej Snapchata, szkoda tylko, że tak mało ostatnio tam się dzieje. No i buldogi. Buldogi ponad wszystko.

One little smile

onelittles

Swego czasu bardzo mi pomogła. Trafiłam na tego bloga zupełnie przypadkowo w poszukiwaniu blogowych inspiracji, a znalazłam tam ich całą kopalnię. Do dziś się zastanawiam, jak mogłam tak długo żyć w nieświadomości i nie wiedzieć o istnieniu tego miejsca. Od tamtej pory polecam każdemu.


 

To moja piątka, jeśli tylko macie ochotę, polecajcie swoich ulubionych blogerów – będzie mi bardzo miło poczytać wasze propozycje. Czytacie kogoś z wymienionych powyżej?

2 komentarze
Leave a Comment

  1. 3 lata ago

    Bardzo Ci dziękuję za wyróżnienie! Przeczytać, że blog jest przydatny, to jeden z najlepszych komplementów, jakie można sobie wymarzyć :)

    • 3 lata ago

      Żyć bez niego nie mogę i zaglądam non stop :D Kopalnia inspiracji, kawał dobrej roboty i za to Ci dziękuję <3

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij