czapka kangol

Twoje kształty i proporcje sprawiają, że olśniewasz. Czujesz się piękna i wyglądasz pięknie. Dzięki pewności siebie i wierze we własne możliwości jesteś postrzegana jako osoba, która wie, czego chce i podejmuje świadome, trafne decyzje. Zazdroszczą Ci stylu, czy chcesz zyskać swój, niepowtarzalny look, by zachwycać jeszcze bardziej? Zwróć uwagę na nakrycia głowy. To one, nie tylko fasony ubrań, modelują twarz i całą sylwetkę. Bądź jeszcze bardziej pewna siebie.

Czapki, idealne do twarzy owalnej

Dla posiadaczek wyraźnie owalnej twarzy o dość wysokim czole, niezbyt zaakcentowanych kościach policzkowych oraz podbródku, niezwracającym uwagi obserwatora każda kolekcja nakryć głowy będzie odpowiednia. Twojej twarzy nie trzeba specjalnie modelować, a udoskonalać i podkreślać wszystkie jej atuty.  Czapki Kangol na zimę to doskonała opcja. Możesz wybrać modele z pomponem, berety, czapki z daszkiem (basebollówki) oraz czapki, zdobione błyskotkami lub naszywkami. Zwróć uwagę na kolor czapki. Osoby o chłodnych typach urody powinny wybierać subtelne, pastelowe błękity, kremy, granat oraz butelkową zieleń. Doskonale wyglądają w szmaragdach i odcieniach śliwki. Osoby o ciepłym typie urody świetnie prezentują się w czapkach czerwonych, ceglastych, pomarańczowych, brązowych oraz beżowych. Możesz wybrać też pudrowy róż lub odcień fuksji.

Nakrycia głowy, które ukryją niedoskonałości twarzy okrągłej

Okrągłą twarz o pucołowatych policzkach, krótkim czole oraz podbródku powinna zostać optycznie wysmuklona. Jeśli Twoja fryzura umożliwia opuszczenie włosów po obydwu stronach twarzy, osiągniesz doskonały efekt wyszczuplający. Wybieraj czapki, które nie przylegają ściśle do kształtu twarzy. Skup się na modelach oversize i noś je zalotnie, asymetrycznie. Zdecyduj się na wysoki kaszkiet z krótkim daszkiem. W kolekcji Kangol 504 i 507 znajdują się produkty najwyższej jakości w najmodniejszej stylistyce.  Noś czapki w ciemniejszych odcieniach, optycznie pomniejszających górną część sylwetki.

Co na głowę-twarz trójkątna

Aby wymodelować twarz o szerokim czole i zwężającym się podbródku wybierz czapki, które odwrócą uwagę od czoła. Dla Ciebie najlepsze będą czapki uszanki, z miękko opadającymi wzdłuż twarzy nausznikami lub warkoczami. Czapki, doskonale przylegające do czoła  to dla Ciebie doskonały wybór. Świetnie będziesz wyglądała w klasycznym kaszkiecie, założonym do ponadczasowego płaszcza. Dobierz kolorystykę do Twojego typu urody. Spójrz na kaszkiety renomowanych marek. Wśród nich czapki Kangol wyznaczają kaszkietowe trendy. Jesteś wysoka? Unikaj czapek z pomponem, układającym się sztywno na czubku głowy.

Kwadratowa twarz-jaka czapka?

Posiadasz mocno zarysowane kości policzkowe oraz linię szczęki, a Twoja twarz jest równej szerokości w górnej i dolnej części? Rysy wyraźne, dość niskie czoło, krawędzie, które warto zaoblić? Zwróć uwagę na czapki, dzięki którym kształt Twojej twarzy nieco złagodnieje, zaokrągli się. Dla Ciebie odpowiednie będą ponadczasowe berety, duże kapelusze z rondem, czapki, które przylegają miękko i delikatnie do kształtu głowy. Unikaj czapek, które wyglądają na zbyt ciasne oraz tych, w których wyraźnie zaznaczone zostały geometryczne wzory o ostrych krawędziach. Doskonale będziesz wyglądała w czapkach z wełny o grubym, miękkim splocie. Twoja twarz wymaga zastosowania tricków, dzięki którym jej wyraz nie będzie tak groźna.

Optyczne modelowanie kształtu twarzy dzięki odpowiednio dobranej czapce, może zupełnie zmienić Twoją prezencję. Przekonaj się, jak dobre zmiany jeszcze bardziej wpłyną na Twoje samopoczucie.