kolczyki

Kolczyki złote to ponadczasowa biżuteria, która pasuje kobietom niezależnie od typu urody. Z tego względu mogą sięgać po nie Panie o urodzie typu wiosna i jesień, ale nie tylko. Z czym zestawić ten rodzaj biżuterii? Warto pamiętać, że złote precjoza nie lubią towarzystwa innych kruszców. Jeśli więc złoto, to wyłącznie ono. A co w kwestii ogólnej stylizacji? Sprawdź koniecznie, z jakim outfitem złote kolczyki najlepiej się zaprezentują!

Kolczyki złote – z czym zestawiać ten rodzaj biżuterii?

Warto pamiętać, że złoto nie jest wyłącznie wyborem na wielkie wyjścia. Kolczyki złote można bowiem nosić również na co dzień, do pracy, szkoły i na uczelnię. Doskonale zaprezentują się w połączeniu z elegancką marynarką, ale równie ciekawie będą uzupełniać sukienki zarówno te wieczorowe, jak i codzienne. Sprawdzą się również w przypadku casualowych strojów.

Złoto doskonale koresponduje z różnymi kolorami. Przepięknie będzie współgrać z czernią, bielą, beżem i granatem. Sprawdzi się także w połączeniu z brązem, ale także pastelami. Choć dobrze prezentuje się na tle opalenizny, po złote zawieszki damskie mogą sięgnąć również Panie o śniadej cerze.

Jaka biżuteria pasuje do złotych kolczyków?

Jak już zostało wspomniane, złoto nie prezentuje się dobrze w towarzystwie innych kruszców. Jeśli jednak są one oddalone od siebie, można pozwolić sobie na odrobinę nonszalancji. Do złotych kolczyków pasują charmsy srebrne, które można wykorzystać w ulubionej bransoletce. Zawieszki te są doskonałym wyborem, jeśli chcesz podkreślić swój outfit, upodobania i styl.

Choć kolczyki złote, jak również łańcuszki damskie wykonane z tego rodzaju kruszcu, najlepiej wyglądają w połączeniu z innymi precjozami ze złota, można je zestawiać z różnego rodzaju biżuterią. Pasują Paniom w każdym wieku, do eleganckich i codziennych strojów. Można zestawić je nawet z dresami!

Subtelne i delikatne, ale również efektowne złoto to bowiem uniwersalne rozwiązanie na każdą okazję – wyjście wymagające eleganckiej stylizacji, codzienny outfit do pracy i randkę.