aranzacja lazienki

Najgorętszym trendem w aranżacji łazienki w 2021 roku będzie motto, aby dążyć do bliższego kontaktu z naturą. Ślady realizacji tego celu zobaczymy zatem nie tylko w kolorach na ścianach, jak butelkowa zieleń czy inne barwy ziemi, w dodatkach w postaci kwiatów lub mchu, ale przede wszystkim w materiale, z którego wykonane będą sprzęty łazienkowe, w tym wanna i brodzik. W 2021 roku serca wszystkich, którzy będą planowali reorganizację łazienki, podbiją minerały, a także ich odlewy, na podstawie których powstaje wyposażenie i armatura.

Naturalne materiały – najgorętszy trend roku

Skoro uwaga wszystkich w tym roku będzie skupiała się na naturze i dążeniu do połączenia się z nią, w łazience nie może zabraknąć materiałów takich jak drewno, które dodatkowo ociepli wnętrze i zadba o przytulną, relaksującą aurę. Tak zaaranżowana łazienka, której dewizą jest bliższy kontakt z naturą zapewni pełen relaks i wyciszenie. Wykorzystanie w łazience kamienia czy minerałów, a także ich odlewów w brodzikach z pewnością wpisze się w najgorętsze trendy 2021 roku.

Łatwe triki na modną łazienkę

O ile w ubiegłym roku stawiano mocno na minimalizm, o tyle w tym roku, w łazienkach królują dodatki nadające pomieszczeniu przytulności i naturalności. To bardzo dobra wiadomość! Dostosowanie bowiem obecnej łazienki do najnowszych trendów 2021 roku jest wyjątkowo proste. Wystarczy kilka dodatków, jak wiklinowe materiały, ciepłe, imitujące naturalne, światło lub jedna duża zmiana w postaci, choćby mineralnego brodzika, aby z łatwością wpisać się w nadchodzące trendy. Nie trzeba inwestować w gruntowny remont, aby uzyskać modną aranżację.

„W 2021 roku nie bójmy się zmian, żywych kolorów, naturalnych materiałów i dodatków, które nadadzą łazience prawdziwego, niepowtarzalnego charakteru. Pamiętajmy także, że każdy trend musimy przefiltrować przez własne upodobania i indywidualne potrzeby. Zachęcamy do szukania rozwiązań na lata, które będą jeszcze przez wiele sezonów wpisywały się w trendy – klasyka nigdy nie wyjdzie z mody, a dobrej jakości wanny i brodziki będą służyły z tą samą satysfakcją przez wiele, wiele lat.” – podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.