medycyna estetyczna

Wybierając się na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej zależy Ci na osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Ale czy wiesz, że dobrze zaprojektowana procedura zabiegowa, ustalona wedle określonego i dokładnie przemyślanego planu, pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty?

Odpowiednie dobranie technologii i zabiegów pozwala skutecznie uzupełnić terapie odmładzające, a tak naprawdę wznieść je na nowy poziom. Które zabiegi warto wybierać i jak je ze sobą łączyć? Poznaj rekomendacje dr Iwony Radziejewskiej-Chomy z Saska Clinic Dr Radziejewska

Postaw na Endolift!

Ten niezwykle popularny zabieg liftingujący, pozwala osiągać doskonałe efekty poprawy owalu twarzy oraz uniesienia tkanek, w nieinwazyjny i do tego szybki sposób. To niechirurgiczny zabieg, który stymuluje przebudowę struktury skóry, redukuje jej wiotkość oraz kiedy jest taka potrzeba, usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej z określonych partii twarzy i ciała. Już po jednym zabiegu pacjent wychodzi z gabinetu już z widocznym efektem napięcia skóry. Bezpośrednio po wizycie może pojawić się obrzęk, który będzie trwał od 4 do 14 dni. W efekcie po zabiegu Endolift skóra staje się naturalnie zagęszczona i jędrna – a jej przebudowa i efekt narastają w czasie – w ciągu 6 miesięcy, dzięki stymulacji produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

Po zabiegu na skórze nie pozostają blizny, ponieważ nie wymaga on nacinania skóry, a w rezultacie też przechodzenia uciążliwego procesu rekonwalescencji. Świetne efekty przynosi w liftingu środkowej i dolnej części twarzy, podkreślaniu konturu żuchwy, ujędrnieniu skóry szyi i dekoltu oraz redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka. Doskonale sprawdza się również na obszarach ciała: przy modelowaniu ramion, brzucha, wewnętrznej i zewnętrznej strony ud oraz okolicy kolan.

– Nasi pacjenci poszukują rozwiązań dających maksymalny efekt przy możliwie jak najmniejszym czasie wyłączenia z codziennego funkcjonowania. Taki właśnie jest Endolift, do którego alternatywą pozostaje tylko lifting chirurgiczny, na który nie każdy chce i może sobie pozwolić – podkreśla dr Iwona Radziejewska-Choma z Saska Clinic Dr Radziejewska.

Połącz technologie i uzupełniaj efekty zabiegu!

Jeżeli chcemy dodatkowo poprawić wygląd skóry, wygładzić drobne zmarszczki, zmniejszyć przebarwienia czy widoczność porów, warto postawić też na Light Scan – nieablacyjny laser frakcyjny, który powoduje kontrolowane podgrzanie określonych punktów na skórze. W efekcie naturalnego procesu regeneracyjnego, dochodzi do zastąpienia uszkodzonej tkanki, zdrową, lepszej jakości tkanką.

Pierwsze efekty pojawiają się już kilka dni po zabiegu i narastają w czasie przez kolejne 4-6 miesięcy kiedy będzie dochodziło do produkcji nowego kolagenu w skórze i tym samym polepszenia jej kondycji, gęstości oraz wyrównania kolorytu i zmniejszenia widoczności porów. Zabieg ten stosuje się też przy leczeniu trądziku i uporczywych blizn potrądzikowych. Świetnie sprawdzi się również w redukcji rozstępów. Jest doskonałym rozwiązaniem w terapii anti-aging trudnej i wymagającej okolicy oka, znakomicie zadziała w redukcji cieni i „worków” pod oczami, jak również wygładzeniu zmarszczek na tym delikatnym obszarze.

 To świetny zabieg samodzielny, ale także jako uzupełnienie terapii. Proponujemy go pacjentom, którzy chcieliby wzmocnić efekty – i osiągnąć pogłębione rezultaty poprawy kondycji i napięcia skóry. Polecam go zwłaszcza pacjentom z problemem zmarszczek, cieni lub obrzęków pod oczami. Jest to wyjątkowo trudny obszar do korekcji, a zabieg Light Scan daje tutaj świetne efekty – dodaje dr Iwona Radziejewska-Choma.

Dopełnienie terapii z Linerase!

Jeśli myślisz o dodatkowym pogłębieniu efektów regeneracji i odmłodzenia skóry zdecyduj się na Linerase. Nowej generacji ateloKOLAGEN Linerase podaje się za pomocą iniekcji i stanowi przełomową terapię przeznaczoną do niezwykle delikatnych okolic twarzy oraz ciała. Ta wyjątkowa biostymulacja tworzy optymalne warunki odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych tak potrzebnych skórze dla pięknego, zdrowego i młodego wyglądu. Po zabiegu zauważamy napięcie, ujędrnienie i poprawę tekstury skóry, odzyskuje ona swoją gęstość i sprężystość.

– Zabieg ten może być z powodzeniem stosowany bez względu na wiek. Pełni on funkcję stymulatora do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Bardzo często wykonujemy go jako procedurę przygotowawczą przed zabiegiem Endolift czy Light Scan. Następnie kontynuujemy terapię, aby uzyskać jak najlepsze efekty pozabiegowe w postaci poprawy elastyczności, napięcia i blasku skóry. Jest więc doskonałym uzupełnieniem jak i samodzielnym zabiegiem – podkreśla dr Radziejewska-Choma.

Jeśli myślisz więc o kompleksowej terapii anti-aging, zapytaj swojego lekarza o skomponowanie najlepszej terapii dla Ciebie. Endolift, Light Scan oraz Linerase to wysoce skuteczne terapie odmładzające, które działają osobno jak i wzajemnie się uzupełniają wynosząc poziom pielęgnacji skóry na jeszcze wyższy poziom!