modne sukienki

Ten sezon jest naprawdę bardzo różnorodny. Modeli sukienek jest mnóstwo, ale na pierwszy plan wysuwają się te w wersji maxi. To one bezapelacyjnie wiodą prym w trendach na wiosnę 2021. Nie można także przejść także obojętnie obok romantycznych modeli i tych utrzymanych w minimalistycznym tonie. Na jakie jeszcze warto postawić w nadchodzących miesiącach? Podpowiadamy.

Modne sukienki wiosna 2021 – postaw na romantyzm w wersji maxi

Gorącym trendem tego sezonu są zwiewne sukienki sięgające do kostek, koniecznie w wersji maxi. Jest to propozycja idealna na ciepłe dni, ale nadal bardzo kobieca i zmysłowa. Projektanci stawiają w nich głównie na kwiatowe dekory, wystarczy spojrzeć chociażby na nowe kolekcje od Valentino czy Emporio Armaniego. Ich podejście do tematu dekorów jest szalenie sentymentalne i powiewa romantyzmem podkreślającym kobiecość. Pośród nich coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki przezroczystych materiałów, jak również zdecydowanie bardziej matowych. W trendach osadziły się także motywy zwierzęce, które mogą dodać stylizacji charakteru.

Zobacz także: https://bione.pl/trendy-w-modzie-dzieciecej-na-wiosne-2021-sprawdz-co-kupic-swojemu-dziecku-zeby-bylo-modnie-i-praktycznie/

Modne sukienki w wersji minimalistycznej – to gorący trend na wiosnę 2021

Długie sukienki przepięknie prezentują się także w wersji minimalistycznej, szczególnie te w pudrowych kolorach. W nadchodzącym sezonie warto stawiać m.in na kobiecy róż, ciepły i subtelny. Można także dać szansę rożnym odcieniom błękitów czy też utrzymanego w jasnym w ciepłym tonie brązowym tonacjom. Klasyka także się obroni. W różnych kolekcjach widoczna jest dominacja bieli. Ta idealnie wpisze się w konwencję codziennej stylizacji, jak i dedykowanej wielkiemu wyjściu. Co ważne, możemy nadać jej różnego charakteru. W połączeniu ze zwiewną marynarką uzyskamy romantyczny, delikatny efekt, natomiast z ramoneską wprowadzimy do stroju nutę zacięcia, rockowego tonu.

Gdzie szukać modnych sukienek na wiosnę 2021?

Pamiętajmy, że moda modą, ale najważniejsza jest jakość sukienek w które inwestujemy. Tej najlepiej jest szukać w dobrych, sprawdzonych sklepach. Największa galeria handlowa w Warszawie – Złote Tarasy, to przestrzeń w której każda amatorka mody w jakościowym wydaniu znajdzie coś dla siebie. Co ważne, w tym centrum handlowym można także skorzystać z oferty zakupy ze stylistą, który nie tylko podpowie co piszczy w najnowszych trendach, ale także doradzi w jakich m.in. modelach sukienek będziemy prezentować się najkorzystniej. W końcu ubranie, to nasza druga skóra. Musi więc być skrojone na miarę naszych oczekiwań i potrzeb.