umywalki ipalyss

W historii marki Ideal Standard kolor zawsze odgrywał istotną rolę. Opracowując nową gamę kolorystyczną umywalek IPALYSS Ludovica i Roberto Palomba stworzyli kreatywną paletę kolorów, w której przeszłość harmonijnie splata się z przyszłością.


Aktualna gama wykończeń umywalki IPALYSS to dwanaście fascynujących kolorów, w tym aż dziesięć nowych. Wśród nowości są m in. Błyszcząca Czerń, Kaszmir, Szałwia, Granat, Błyszcząca Biel i Jedwabna Biel. Całość tworzy kompletną, inspirującą paletę, która pozwoli każdemu użytkownikowi na swobodę twórczej ekspresji w aranżacji wnętrz.
Część kolorów nawiązuje do tych zastosowanych w historycznych projektach Ideal Standard, inne są zupełnie nowe i doskonale komponują się z modnymi współcześnie materiałami, takimi jak marmur i kamień.

Oprócz gamy kolorystycznej producent poszerzył również gamę rozmiarów i kształtów umywalek IPALYSS.

Teraz w kolekcji dostępne są:

– umywalki nablatowe, prostokątne 80 cm, 65 cm i 55 cm w wersjach z otworem i bez otworu na baterię oraz z przelewem i bez przelewu,

– umywalka nablatowa owalna 40 cm i 60 cm bez otworu przelewowego i bez otworu na baterię.

IPALYSS to unikalna estetycznie umywalka Ideal Standard o ultracienkich 3,5 mm rantach. Lekka konstrukcja jest zasługą nowego ceramicznego materiału o nazwie Diamatec, który jest kompozycją wysokiej jakości składników w tym m.in. tlenku glinu (Al2O3) znanego ze swojej twardości i wytrzymałości oraz szamotu, który zapobiega pękaniu i dodaje wytrzymałości strukturze materiału.

IPALYSS łączy w sobie to, co najlepsze: ekstremalną wytrzymałość oraz delikatną, cienką linię. Dlatego wykorzystywany jest w projektach, gdzie najważniejszymi właściwościami umywalki jest trwałość, jakość oraz estetyczna unikatowość.